שתי פלטפורמות מסחר מובילות של מטבעות קריפטוגרפים רשמו את פנטום Fantom במהלך הימים האחרונים, בזמן שפלטפורמת הבלוקצ'יין והמטבע המקורי שלה FTM ממשיכים להגדיל את טביעת הרגל שלה ברחבי העולם

  1. ביטפיינקס (BitFinex), מהבורסות הוותיקות בעולם, הכריזה על הרישום ב-17 ביוני.
  2. ג'מיני (Gemini), בורסת החליפין של המטבעות הדיגיטליים שיושבת בארצות הברית, הכריזה על הרישום של FTM ב-16 ביוני, וכעת יכולים אזרחי ארצות הברית לרכוש ולסחור בו בפלטפורמת המסחר המוסדרת שלהם.

פנטום הראתה צמיחה יוצאת מן הכלל ברבעון הראשון של 2021. היא מאפשרת למשתמשים לבצע עסקאות בלוקצ'יין מבלי להטריד את עצם בעמלות גבוהות, ממשקים מסובכים, מהירויות העברה איטיות ואבטחה חלשה.

Bitfinex

משתמשים יכולים למשוך ולהפקיד FTM באמצעות Opera Mainnet בביטפיינקס ולמנף את המהירות ואת עמלות העסקאות הנמוכות של פנטום. ביטפיינקס הוקמה ב-2012 והיא הייתה מהפלטפורמות המקצועיות הראשונות למסחר המזנק במטבעות קריפטוגרפים. מאז, החברה צברה ניסיון רב ערך תוך שהוא מבססת את מקומה כפלטפורמה מובילה לסוחרים ולמוסדות בתחום הנכסים הדיגיטליים.

ביטפיינקס נמצאת בשימוש רחב באזור אסיה האוקיינוס השקט, במיוחד בסין, והרישום בפלטפורמה מגדיל את הנוכחות של פנטום באזור.

GEMINI

ג'מיני, לשעבר Gemini Trust Company LLC, נחשבת לאחת מפלטפורמות המרת הכספים הדיגיטליים המהימנה, אמינה והמוסדרת ביותר. מקימיה, קמרון וטיילר ווינקלבוס, יצרו את הפלטפורמה הזו כדי לאפשר לאנשים מארצות הברית לסחור בבטחה ולהבטיח לעצמם מטבעות קריפטוגרפים על ידי שימוש בדולר ארצות הברית. ג'מיני עשתה שם לעצמה כמוסדרת מאוד והמוניטין שלה גבוה במיוחד. ההוספה של פנטום לג'מיני מועילה לשני הצדדים מכיוון שפנטום קרובה להיות אחת מפלטפורמות הפיננסים המבוזרות (DeFi) הטובות ביותר בתעשייה.

בהיותה בורסה אמריקאית, הרישום של פנטום בפלטפורמה פותח כעת את האפשרות להשקעה עבור חובבי קריפטו אמריקאים ומשקיעים גדולים כאחד, ולכולם כעת יש נגישות הרבה יותר קלה למטבע.

בכל הנוגע לקריפטוגרפיה, ארצות הברית היא מעצמה פיננסית. סקר שנערך לאחרונה הראה שלמעלה מ-6% מהאמריקאים יש אינטרסים פיננסיים בקריפטו. זה מציב את ארצות הברית רק מאחורי סין בכל הנוגע להשקעות במטבעות קריפטוגרפים, ולמותר לציין שזה פותח עולם של הזדמנויות עבור פנטום.

מטבעות קריפטוגרפים
מטבעות קריפטוגרפים צילום אילוסטרציה pixbay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *